Nr. kat 257
Andersena - pokoje gościnne w Poznaniu - kwatera prywatna
Dom - wolnostojący - 4 POKOJE , 0 ŁAZIENKI
MAX
OSÓB 6,
MAX
ŁÓŻEK 8
Lokalizacja: ulica: Andersena
Miasto: Poznań , Dzielnica: osiedle Bajkowe
Uwagi: dom z długą tradycją wynajmu dla turystów i gości biznesowych
Maksymalna liczba łóżek: 8
Typ lokalu: Dom - wolnostojący
Telewizja: brak
Krótki opis lokalu:

Przytulny dom 5 pokojowy z 2 łazienkami, przy ul. Andersena. Piękne otoczenie zieleni starszych drzew i ogrodu sprawia, że goście często tu wracają.Poziom dolny : weranda, duży korytarz z osobnymi drzwiami do wszystkich pomieszczeń, kuchnia - z kuchni są także drugie drzwi do salonu, łazienka z prysznicem i WC, pokój gościnny z 1 tapczanem (bez mozliwości spania), ponadto pokój 1 osobowy z możliwością dostawienia łóżka, z salonu taras z widokiem na piękny ogród. Poziom górny: Korytarz - osobne drzwi do wszystkich pomieszczeń, łazienka z wanną i WC, 3 pokoje (2 dwójki i 1 jedynka) oraz balkon.

kwatera prywatna- pokoje gościnne na kwaterze prywatnej w Poznaniu - blisko targów - tani nocleg - domowe posiłki

Ważne informacje:
nie można palić, doba 14 - 11
Odległości:
MTP: 5,6 km , Czas przejazdu: 16 min
Dworzec PKP: 5,9 km , Czas przejazdu: 19 min
Stary rynek: 7,2 km , Czas przejazdu: 23 min
Komunikacja miejska:
Autobus: 48, 59, 77, nocny autobus 242
Uwagi dotyczące dojazdu:

Bukowską jedziemy prosto w kierunku zachodnim na lotnisko Ławica, mijamy centrum handlowe "King Cross" (po lewej stronie) i skręcamy w lewo w Leśnych Skrzatów jedziemy do końca i skręcamy w prawo w Brzechwy i następnie skręcamy w prawo w Wieczorynki (3 ulica), aż dojedziemy do Andersena (2 ulica w lewo). Komunikacja miejska Wychodząc z targów od ul.Bukowskiej, idziemy pieszo ok 200m do przystanku autobusowego "Bałtyk", wsiadamy do autobusu nr 48 lub 77 i wysiadamy na 12 przystanku "os. Bajkowe ". Z przystanku do kwatery idziemy pieszo około 3 min. w lini prostej (140m) Łączny czas podróży (17 min autobusem + 6 min pieszo)

Możliwość parkowania:
Miejsca parkingowe na posesji: 1 , mały samochod na podjeździe garażu
Możliwość wynajmu garażu: tak , do negocjacji
Parking przed posesją, na ulicy: tak , jest sporo miejsca
Parking płatny w pobliżu: brak
Wyżywienie:
Śniadania: tak , 26 zł/osoba
Obiadokolacje: brak
W pobliżu:

Restauracja '' FART'', Centrum Handlowe ,,KING CROSS Marcelin'' (hipermarket Geant, Media markt, Galeria Handlowa; godziny otwarcia: 9.00-22.00), na osiedlu znajduje sie nowo otwarty diskount ,,Netto'' oraz kilka małych sklepów czynnych do ok 23 -24.00, Cluby Nocne, poczta, osiedle znajduje się także blisko terminalu lotniska ok 2 km,dobre lokum dla kibiców przyjeżdżających na mecze piłkarskie na stadionie miejskim (Stadion Lecha Poznań)

Opis okolicy:

Zadbane dzielnica domków jednorodzinnych i willi, poszczególne osiedla są dobrze oświetlone. Drogi i chodniki są utwardzone. W pobliżu znajdują się tereny leśne miasta Poznania ,,Lasek Marceliński '' wspaniałe miejsce na przejażdżkę rowerem czy spacer.

Zdjęcia kwatery
Mapa google
RODZAJ POKOI
ILOŚĆ
2
ILOŚĆ

pokój dwuosobowy na kwaterze prywatnej w Poznaniu- 2 tapczany, krzesło, biurko - jak naz zdjęciach kwatery. 2 Łazienki są wspólne na cały dom. Ręczniki , pościel w cenie. Kuchnia wspólna

2
ILOŚĆ
Aby zarezerwować lokal, sprawdzić ceny i dostępność należy ustawić daty pobytu.

 Hostessy Poznań Strona głowna Współpraca casting Formularze Harmonogram targów Regulamin
tło stopka
Pentagos Wersja polska English version