O nas

                                   

Profil firmy związany był na początku typowo z obsługą stoisk na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Nasze doświadczenia w obsłudze firm sięgają roku 1993 kiedy to zaczęliśmy od prostych prac takich jak dozór i sprzątanie stoisk czy organizacja  personelu - hostess i tłumaczy. Z biegiem czasu oferta poszerzyła się o organizację noclegów, wynajem sprzętu audio - wizualnego, zabudowę i projektowanie stoisk targowych, obsługę cateringową firm oraz innych usług. Obecnie nasze usługi związane są nie tylko z rynkiem wystawienniczym, obsługujemy również różnego rodzaju imprezy firmowe, konferencje, wyjazdy. Mamy nadzieję, że nasza strona przybliży Państwu naszą firmę oraz  ułatwi współpracę z nami.

Serwis Internetowy
Od chwili uruchomienia serwisu w 2005 roku upłynęło sporo czasu, serwis od początku  spodobał się naszym klientom, ponieważ szybko mogli znaleźć interesująca ofertę i uzyskać ceny. Obecna wersja jest uwieńczeniem wieloletnich przemyśleń naszego zespołu. Także uwagi naszych klientów okazały się niezmiernie cenne. Skupiliśmy się na zaprojektowaniu jak najbardziej przyjaznego i intuicyjnego serwisu online w wersji  polskiej i angielskiej, ponieważ coraz więcej naszych klientów to obcokrajowcy.

Z NAMI NIE TRACISZ CZASU. Ostatnia modernizacja umożliwia użytkownikom jak najszybsze zapoznanie się z ofertą przez rzetelne opisy i zdjęcia, oraz szybki wgląd w cenniki.
Nikt nie lubi czytać długich, nudnych tekstów dlatego ważnym elementem strony w celu  ułatwienia poruszania się po niej, są piktogramy, plansze, zdjęcia. Nasi informatycy  zoptymalizowali maksymalnie kod strony i bazy danych, zastosowali najnowsze rozwiązania  informatyczne. Nadal czekamy na Państwa uwagi, pomysły co do działania serwisu i naszej firmy

Ostatnie realizacje

01.07.2016

ITM MACH - TOOL 2016 Nasze hostessy na targach MTP w Poznaniu
Za nami kolejna edycja targów ITM Polska 2016, największej w Polsce...

02.12.2016

Wynajem sprzętu i mebli na Targi Sawo, Securex i TCS.
28 kwietnia 2016 zakończyła się tegoroczna edycja Instalacji oraz równolegle ...

02.12.2016

Catering na Targach ITM 2016
W dniach 7 – 10 czerwca 2016 odbyła się kolejna edycja targów przemysłowych ITM. W tym czasie nas...

 Hostessy Poznań Strona głowna Współpraca casting Formularze Harmonogram targów Regulamin
tło stopka
Pentagos Wersja polska English version