O nas

                                   

Profil firmy związany był na początku typowo z obsługą stoisk na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Nasze doświadczenia w obsłudze firm sięgają roku 1993 kiedy to zaczęliśmy od prostych prac takich jak dozór i sprzątanie stoisk czy organizacja  personelu - hostess i tłumaczy. Z biegiem czasu oferta poszerzyła się o organizację noclegów, wynajem sprzętu audio - wizualnego, zabudowę i projektowanie stoisk targowych, obsługę cateringową firm oraz innych usług. Obecnie nasze usługi związane są nie tylko z rynkiem wystawienniczym, obsługujemy również różnego rodzaju imprezy firmowe, konferencje, wyjazdy. Mamy nadzieję, że nasza strona przybliży Państwu naszą firmę oraz  ułatwi współpracę z nami.

Serwis Internetowy
Od chwili uruchomienia serwisu w 2005 roku upłynęło sporo czasu, serwis od początku  spodobał się naszym klientom, ponieważ szybko mogli znaleźć interesująca ofertę i uzyskać ceny. Obecna wersja jest uwieńczeniem wieloletnich przemyśleń naszego zespołu. Także uwagi naszych klientów okazały się niezmiernie cenne. Skupiliśmy się na zaprojektowaniu jak najbardziej przyjaznego i intuicyjnego serwisu online w wersji  polskiej i angielskiej, ponieważ coraz więcej naszych klientów to obcokrajowcy.

Z NAMI NIE TRACISZ CZASU. Ostatnia modernizacja umożliwia użytkownikom jak najszybsze zapoznanie się z ofertą przez rzetelne opisy i zdjęcia, oraz szybki wgląd w cenniki.
Nikt nie lubi czytać długich, nudnych tekstów dlatego ważnym elementem strony w celu  ułatwienia poruszania się po niej, są piktogramy, plansze, zdjęcia. Nasi informatycy  zoptymalizowali maksymalnie kod strony i bazy danych, zastosowali najnowsze rozwiązania  informatyczne. Nadal czekamy na Państwa uwagi, pomysły co do działania serwisu i naszej firmy

Ostatnie realizacje

27.04.2018

Agencja hostess z Poznania podczas targów Budma 2019
W terminie 12 - 15.02.2019 odbywały się targi BUDMA 2019, podczas których nasze...

27.04.2018

Targi Instalacje 2018 - wynajem dystrybutorów do piwa, ekspresów do kawy, montaż wykładziny na stoiskach targowych
23 kwietnia 2018 roku ro...

27.04.2018

Obiady z dostawą na stoisko targowe, rogaliki do kawy Instalacje 2018
Targi Instalacje 2018, Sawo oraz Securex odbywały się w terminie 23-2...

 Hostessy Poznań Strona głowna Współpraca casting Formularze Harmonogram targów Regulamin
tło stopka
Pentagos Wersja polska English version