Zamówienie i płatność ochrona stoisk , sprzątanie stoisk, ochrona imprez masowych i sprzątanie imprez masowych

 

2.6 Ochrona, sprzątanie imprez targowych i imprez masowych:

Sposób składania zamówienia: nie przyjmujemy zamówień ustnych, każde zamówienie wymaga potwierdzenia pisemnego. W przypadku firm wymagany jest faks lub skan formularza zamówienia (pobierz) z pieczątka i podpisem. W przypadku klientów indywidualnych potwierdzenie mailowe z pełną przedpłatą. Na zamówieniu muszą znajdować się wszystkie dane klienta wraz z telefonami kontaktowymi. W większości przypadków firma Pentagos, wymaga wpłacenia zaliczki przez klienta.

Płatności: Kwotę należy uregulować w terminie ustalonym w umowie gotówką lub przelewem po wykonaniu usługi i wystawieniu rachunku. Przelew możliwy  tylko po wcześniejszym uzgodnieniu z agencją Pentagos. Przy płatności kartą firma Pentagos dolicza 2,5 %.Przy dużych zamówieniach klient będzie zobowiązany do wpłacenia zaliczki ustalonej indywidualnie.

Reklamacje: Wszelkie reklamacje muszą być zgłoszone sms-em i dodatkowo klient zobowiązany jest do poinformowania nas telefonicznie o zaistniałym problemie.

w przypadku ochrony i sprzątania stoisk targowych

REKLAMACJE NIE ZGŁASZANE OD RAZU TELEFONICZNIE NIE BĘDĄ UZNAWANE PRZEZ FIRME  PENTAGOS ( W PRZYPADKU SPRZATANIA W CIĄGU 30 MIN PO PRZYJSCIU NA STOISKO, W PRZYPADKU OCHRONY OD RAZU PO PRZYJSCIU PRZED ZWOLNIENIEM OSOBY PILNUJACEJ

W przypadku imprez masowych

reklamacje nie zgłaszane od razu telefonicznie nie będą uznawane przez firmę Pentagos, reklamacja musi być zgłoszona na bieżąco podczas trwania imprezy, tak aby 2 strony umowy mogły stwierdzić stan faktyczny.

Ostatnie realizacje

23.07.2013

ITM Polska 2013 - sprzątanie stoisk i ochrona
Zakończone niedawno targi ITM Polska 2013 są jednym z największych w naszej części Europy spo...

15.09.2011

Ochrona i sprzatanie stoisk podczas targów Polagra 2011
W dniach 11 - 15 września 2011 odbyła się kolejna 26 edycja targów Polagra, ...

30.06.2011

Ochrona i sprzątanie stoisk - ITM Polska 2011
W dniach 14 - 17 czerwca 2011 odbyła się kolejna edycja targów ITM Polska, podczas kt&...

 Hostessy Poznań Strona głowna Współpraca casting Formularze Harmonogram targów Regulamin
tło stopka
Pentagos Wersja polska English version