Sprzątanie stoisk targowych Poznań:

Nasze doświadczenia w ochronie i sprzątaniu stoisk na terenie MTP sięgają 1993 roku. Nasza firma posiada wyszkolony sprawny personel oraz nowoczesne i wydajne odkurzacze marki Karcher, sprzęt do mycia podłóg i szyb oraz wiedzę z zakresu zastosowania odpowiednich środków czystości i organizacji pracy przy sprzątaniu. Możecie oczywiście Państwo otrzymać inne oferty jednak u nas macie Państwo pewność, że osoba które są zatrudnione przy sprzątaniu robią to sumiennie, a oprócz tego jest kontrolowane.  Znamy dokładnie specyfikację każdej imprezy targowej.  Godziny sprzątania dostosujemy tak, aby nie przeszkadzać Państwu w pracy. Nasze biuro mieści się tuż obok MTP, dlatego potrafimy bardzo szybko zareagować na każde zgłoszenie.  W trakcie naszej długiej działalności pracowaliśmy z licznymi firmami, a w wielu przypadkach zaowocowało to stałą współpracą. Mamy nadzieję, że zechcecie Państwo również skorzystać z naszych usług.         


Standardowe sprzątanie - obejmuje kosmetyczne przygotowanie stoiska ''na błysk'' na otwarcie wystawy, a także sprzątanie go każdego dnia w czasie trwania imprezy (obejmuje odkurzanie wykładziny, bądź umycie podłogi, czyszczenie mebli, plansz, przecieranie eksponatów, wynoszenie śmieci, wymiane worków, także możemy ustalić kwestię mycia naczyń ... Nie obejmuje prania wykładziny, usuwania plam po farbie, oleju, gipsie, innych trudnych do usunięcia zabrudzeń, czyszczenia konstrukcji  i ścian działowych stoiska . W celu rozpoczęcia prac sprzątania wymagamy aby zabudowa stoiska była ukończona. Usługa jest wykonywana przed otwarciem imprezy w godzinach nocnych zaczynamy od 20.00  wieczorem i na rano w pierwszy dzień imprezy stoisko lśni. W okresie targów sprzątamy codziennie po skończonym dniu targowym między 17.00 a 9.00 rano ( na niektórych imprezach między 18.00 - 10.00).  W razie stwierdzenia uchybień po państwa przyjściu zawsze prosimy o kontakt, aby móc dokonać poprawek). Zapewniamy solidność wykonania!!! 

Podczas dużych imprez targowych istnieje możliwość wyniesienia śmieci w ciągu dnia, przez osobę pełniącą dyżur w godzinach dziennych.

                sprzątanie stoisk targowych w Poznaniu  odkurzanie stoisk na targach MTP  firma sprzątająca targi Poznań

               

    

Ostatnie realizacje

23.07.2013

ITM Polska 2013 - sprzątanie stoisk i ochrona
Zakończone niedawno targi ITM Polska 2013 są jednym z największych w naszej części Europy spo...

15.09.2011

Ochrona i sprzatanie stoisk podczas targów Polagra 2011
W dniach 11 - 15 września 2011 odbyła się kolejna 26 edycja targów Polagra, ...

30.06.2011

Ochrona i sprzątanie stoisk - ITM Polska 2011
W dniach 14 - 17 czerwca 2011 odbyła się kolejna edycja targów ITM Polska, podczas kt&...

 Hostessy Poznań Strona głowna Współpraca casting Formularze Harmonogram targów Regulamin
tło stopka
Pentagos Wersja polska English version