Ochrona stoisk targowych Poznań - Dozór stoisk targowych na Międzynarodowych Targach Poznańskich


 

Nasze doświadczenia w ochronie stoisk targowych na terenie MTP sięgają 1993 roku. Na czas imprez targowych zatrudniamy sprawdzonych ludzi , którzy wykazują się wysoką kulturą osobistą oraz odpowiedzialnością za powierzone im zadanie. Lata praktyki i doświadczenie nauczyło nam dobierać najlepszych. Osoby zatrudnione przy pilnowaniu mieniaprzez nas instruowane pod kątem zakresu obowiązków, kontrolowane pod kątem punktualności, obecności na stanowiskach. W trakcie naszej długiej działalności pracowaliśmy z licznymi firmami i w większości  przypadków zaowocowało to stałą współpracą. Mamy nadzieję, że zechcecie Państwo również skorzystać z naszych usług, które bedą także bardziej korzystne pod względem cenowym niż organizatora, w naszej ofercie przedstawiamy zawsze różnice oraz oszczędności jakie Państwo dzięki wspołpracy z nami zyskują.

 

Usługa dozoru stoiska:

Usługa obejmuje zabezpieczenie stoiska w noce poprzedzające oficjalne otwarcie wystawy targowej (w okresie montażu - ze względu na prace wykończeniowe przy stoiskach i na pawilonie  hale są otwarte i zamykane komisyjnie bardzo późno około północy i otwierane ponownie rano o 6.00, krótko przed imprezą), w czasie trwania imprezy targowej (pilnujemy od 17.00 kiedy kończy się dzień targowy dla zwiedzających do zaplombowania pawilonu maksymalnie około 20.30 oraz od otwarcia komisyjnego rano 7.00 - 7.30 do przyjścia wystawcy), jeżeli zachodzi taka potrzeba, w noce po zakończeniu targów - przy demontażu stoisk - szczególnie niebezpieczny okres - wszyscy na raz pakują się i na targach panuje bardzo wzmożony ruch. Wówczas bardzo łatwo o kradzieże. Sytuacja z zamykaniem i otwieraniem hal jest analogiczna jak przy montażu. Firmą, które posiadają na stoisku wartościowy sprzęt typu: laptopy, monitory, zewnętrzne dyski twarde lub drobne przedmioty przy których łatwo o kradzież. Zalecamy skorzystać z ochrony w trakcie dnia targowego. Z doświadczenia wiemy, że w tych godzinach pojawiają się tłumy zwiedzających, a wiadomo że nawet będąc na stoisku nie jesteście Państwo wszystkiego dopilnować.

 Chcielibyśmy zaznaczyć, ze w noce poprzedzające rozpoczęcie targów, w okresie montażu, pawilony ze względu na szereg prac wykończeniowych przy stoiskach są otwarte do bardzo późna lub krótko przed targami cała noc a Targi Poznańskie nie ponoszą odpowiedzialności za szkody powstałe w godzinach otwarcia pawilonów. (regulamin warunki uczestnictwa MTP-www.mtp.com.pl) Podobna sytuacja jest tuż po zakończeniu targów - przy demontażu stoisk. 

 

Umowa z MTP: Pozwolenie na wykonywanie usług typu sprzątanie, ochrona na terenie targów

Chcielibyśmy poinformować Państwa, że żadne upoważnienia na powyższe usługi ze strony MTP nie są potrzebne, ponieważ Państwa firma może zatrudniać osoby fizyczne i podmioty gospodarcze wedle swoich życzeń. Oczywiście możecie Państwo uzyskać błędne informacje, że należy zatrudniać firmy, które mają podpisaną umowę z MTP albo skorzystać z oferty organizatora - co jest nieprawdą. Nie są Państwo zoobowiązani do korzystania z usług, które są o wiele droższe. Przez nasze pośrednictwo poszerzacie Państwo swój personel, a na to nie trzeba żadnej zgody. 

Dlaczego warto zainwestować w ochronę stoiska targowego:

-nawet jeśli pozostawione eksponaty nie są drogie warto zabezpieczyć je przed kradzieżą, aby następnego dnia mieć co prezentować przed klientami 

-MTP to ogromny teren, pawilony w których odbywają się Targi nie są monitoringowane, więc lepiej uniknąć przykrych incydentów zawczasu

-znamy przypadki kiedy firmy z konkurencji dokonywały celowych zniszczeń

-wynajmując ochronę otrzymujesz komfort psychiczny, mozesz spokojnie zasnąć mając pewność, że kiedy wrócisz na stoisko - wszystko będzie w porządku

- kradzieże zdarzają sie zarówno przed rozpoczęciem imprezy(trwają wtedy jeszcze prace wykończeniowe budowy stoisk na hali jest ogromna rotacja ludzi i doskonała okazja dla złodzieja. Zdarzały się kradzieże maszyn,towarów, które nie zostały jeszcze wypakowane ze skrzyni. Niektórzy wystawcy myślą, że zostawiając zamknietą skrzynię nic się nie stanie. Dla złodzieja nie jest problemem otwarcie jej łomem, czy wywiezienie całej skrzyni. Nawet jeśli obok pracują ludzie to nie wiedzą oni, czy osoba wywożąca lub otwierająca skrzynię jest pracownikiem Państwa firmy. Dlatego jeżeli przywozisz towar wcześniej warto zastanowić się nad wynajęciem ochrony już przed rozpoczeciem imprezy

                                               

                     nasza ochrona stoisk targowych Poznań    

         

-w trakcie trwania Targów również dochodzi do kradzieży głównie rano po otwarciu pawilonu, kiedy nie ma jeszcze wszystkich wystawców, jak i wieczorem kiedy wystawcy opuszczaja stoiska, a hala jest otwarta. Do przestępstw dochodzi również w ciągu dnia kiedy wystawcy są obecni na stoisku. Chodzi głównie o duże stoiska na których pojawia się dużo gości. Zostawiają oni swoje teczki, laptopy przy stolikach lub na zapleczu, a pod koniec dnia okazuje się, że pozostawione rzeczy zaginęły. Złodziejem może okazać się również osoba elegancko ubrana wzbudzająca zaufanie, nie wyróżniająca się z tłumu. Wiele firm korzysta z naszych usług ochrony równierz podczas dnia. Osoba taka jest instruowana kogo może wpu szczać na teren zaplecza oraz komu wydawać pozostawione rzeczy. Warto pomyśleć o takiej  formie ochrony  jeżeli nie chcecie, aby Państwa goście zostali poszkodowani.

-po zakończeniu wystawy targowej, kiedy przychodzi czas pakowania i demontażu stoisk panuje chaos. Giną wtedy zarówno eksponaty wystawiennicze jak i narzędzia używane do rozbiórki stoisk. Wielu wystawców pakuje swoje maszyny, czy eksponaty do skrzyń pozostawiając je bez ochrony, uważając że w skrzyni są bezpieczne. Dla złodzieja nie jest problemem otwarcie zamknietego kontenera (skrzyni), a nawet wywiezienie jej wózkiem z hali. O niektórych kradzieżach wystawcy słuchają z niedowierzaniem "jak to możliwe, że zniknęła maszyna drukarska o długości kilkunastu metrów, ważąca kilka ton nikt nic nie widział"? Lata pracy i setki imprez targowych w jakich braliśmy udział nauczyły nas, że dla złodzieja nie ma rzeczy niemożliwych.  

           

 


Ostatnie realizacje

23.07.2013

ITM Polska 2013 - sprzątanie stoisk i ochrona
Zakończone niedawno targi ITM Polska 2013 są jednym z największych w naszej części Europy spo...

15.09.2011

Ochrona i sprzatanie stoisk podczas targów Polagra 2011
W dniach 11 - 15 września 2011 odbyła się kolejna 26 edycja targów Polagra, ...

30.06.2011

Ochrona i sprzątanie stoisk - ITM Polska 2011
W dniach 14 - 17 czerwca 2011 odbyła się kolejna edycja targów ITM Polska, podczas kt&...

 Hostessy Poznań Strona głowna Współpraca casting Formularze Harmonogram targów Regulamin
tło stopka
Pentagos Wersja polska English version