Nr. kat 107
Pokoje i apartamenty z łazienkami przy targach
Hotel - 36 POKOJE , 36 ŁAZIENKI
MAX
OSÓB 49,
MAX
ŁÓŻEK 49
Lokalizacja: ulica: Zwierzyniecka
Miasto: Poznań , Dzielnica: Jeżyce
Uwagi: cena ze sniadaniem
Ilość pokoi: 5
Maksymalna liczba łóżek: 49
Piętro: 1-2, ilość pięter w budynku: 10
Typ lokalu: Hotel
Internet: tak
Dostęp do internetu: internet przewodowy
Telewizja: brak
Recepcja: czynna cała dobe 24h
Krótki opis lokalu:

Hotel ZWIERZYNIECKA przy Targach - 200 m - znajduje się w centrum miasta, w sąsiedztwie hotelu Mercure, skąd do wszystkich najważniejszych punktów miasta można dojść pieszo. Do Targów Poznańskich 200 m.  Dojście do dworca kolejowego Poznań Główny zajmuje 12 min (z bagażami) lub 7 min (bez bagaży). Na Stary Rynek można przejść spacerem, podziwiając po drodze secesyjne kamienice wraz z eleganckimi sklepami. Dotarcie na Stary Rynek zajmuje spacerem ok 20 min. W ofercie pokoje jednoosobowe, dwuosobowe oraz apartamenty dwuosobowe większe i mniejsze. Obiekt przystosowany do niepełnosprawnych, podjazd do wózków inwalidzkich, część pokoi posiada specjalne udogodnienia dla inwalidów oraz aneksy lub kuchnie.Parking strzeżony 24 h -  45 zł brutto – prowadzony przez firmę zewnętrzną.

Typy pokojów (Śniadanie w cenie, stół szwedzki)

POKÓJ 1 OSOBOWY Z ŁAZIENKĄ - 18 POKOI

1-osobowy pokój ok 20 m. kw., szafa systemowa o dużych przesuwnych drzwiach z lustrem, łazienka z prysznicem i WC, biurko, fotel, krzesła, minibar chłodziarka. Pokój wyposażony w stolik oraz telewizor z telewizją kablową oraz 1 łóżko.  

 

POKÓJ 1 OSOBOWY Z ŁAZIENKĄ I ANEKSEM KUCHENNYM- 5 POKOI

1-osobowy pokój ok 20 m. kw., szafa systemowa o dużych przesuwnych drzwiach z lustrem, łazienka z prysznicem i WC, biurko, fotel, krzesła, minibar chłodziarka. Pokój wyposażony w stolik oraz telewizor z telewizją kablową oraz 1 łóżko. W pokoju mały aneks kuchenny.

POKÓJ 2 OSOBOWY Z ŁAZIENKĄ - 4 POKOJE

2-osobowy pokój ok 20 m. kw., szafa systemowa o dużych przesuwnych drzwiach z lustrem, łazienka z prysznicem i WC, biurko, fotel, krzesła, minibar chłodziarka. Pokój wyposażony w stolik oraz telewizor z telewizją kablową oraz 2 łóżka. 1 pokój ma udogodnienia dla inwalidów

 

MAŁY APARTAMENT z aneksem kuchennym - 6 APARTAMENTÓW

2-osobowy apartament ok 30 m. kw., przedpokój (przechodni) oraz sypialnia, szafa systemowa o dużych przesuwnych drzwiach z lustrem, łazienka z prysznicem i WC, biurko, fotel, krzesła, minibar chłodziarka. Pokój wyposażony w stolik oraz telewizor z telewizją kablową oraz 2 łóżka.

 

DUŻY APARTAMENT z aneksem kuchennym - 6 APARTAMENTY

2-osobowy apartament ok 40 m kw., 1 pokój gościnny, sypialnia ,szafa systemowa o dużych przesuwnych drzwiach z lustrem, łazienka z prysznicem i WC, biurko, fotel, krzesła, minibar chłodziarka. Pokój wyposażony w stolik oraz telewizor z telewizją kablową oraz 2 łóżka.

Ważne informacje:
doba hotelowa 14.00 - 11.00. Śniadania serwowane są w godzinach od 7:00 do 8:30. Na wcześniejszą prośbę moze być poźniej. Nie akceptujemy zwierząt. Nie wolno palic
Odległości:
MTP: 0,59 km , Czas przejazdu: 2 min
Dworzec PKP: 0,67 km , Czas przejazdu: 2 min
Stary rynek: 1,62 km , Czas przejazdu: 4 min
Komunikacja miejska:
Autobus: centrum wiele połaczen
Tramwaj: centrum wiele połaczeń
Uwagi dotyczące dojazdu:

Przy samych targach 200 m

Możliwość parkowania:
Miejsca parkingowe na posesji: 50 , miejsca parkingowe płatne 45 PLN/doba na strzeżonym parkingu
Możliwość wynajmu garażu: brak
Parking przed posesją, na ulicy: tak , parkowanie przy ulicy - strefa
Parking płatny w pobliżu: tak
Wyżywienie:
Śniadania: tak , 30 zł/osoba
Obiadokolacje: brak
W pobliżu:

Liczne puby, restauracje i kluby w centrum

Opis okolicy:

Centrum Poznania, przy samych Targach (250 m), spacerem 15 min. do Starego Rynku

Zdjęcia kwatery
Mapa google
RODZAJ POKOI
ILOŚĆ
18
ILOŚĆ

POKÓJ 1 OSOBOWY Z ŁAZIENKĄ 1 osobowy pokoj ok 20 mkw, szafa systemowa  o dużych przesuwnych drzwiach z lustrem , łazienka z prysznicem i WC, biurko, fotel, krzesła, minibar chłodziarka . Pokój wyposażony w stolik oraz telewizor z telewizją kablową oraz 1 łozko.

4
ILOŚĆ

POKÓJ 2 OSOBOWY Z ŁAZIENKĄ 2 osobowy pokoj ok 20 mkw, szafa systemowa  o dużych przesuwnych drzwiach z lustrem , łazienka z prysznicem i WC, biurko, fotel, krzesła, minibar chłodziarka . Pokój wyposażony w stolik oraz telewizor z telewizją kablową oraz 2 łozka.

6
ILOŚĆ

MAŁY APARTAMENT 2 OSOBOWY Z ŁAZIENKĄ 2 osobowy apartament ok 30 mkw, przedpokoj (przechodni) oraz sypialnia ,szafa systemowa  o dużych przesuwnych drzwiach z lustrem , łazienka z prysznicem i WC, biurko, fotel, krzesła, minibar chłodziarka. Pokój wyposażony w stolik oraz telewizor z telewizją kablową oraz 2 łozka.

 

3
ILOŚĆ

DUZY APARTAMENT 2 OSOBOWY Z ŁAZIENKĄ 2 osobowy apartament ok 40 mkw, 1 pokój gościnny, sypialnia ,szafa systemowa  o dużych przesuwnych drzwiach z lustrem , łazienka z prysznicem i WC, biurko, fotel, krzesła, minibar chłodziarka. Pokój wyposażony w stolik oraz telewizor z telewizją kablową oraz 2 łozka.

5
ILOŚĆ

POKÓJ 1 OSOBOWY Z ŁAZIENKĄ I ANEKSEM KUCHENNYM 1 osobowy pokoj ok 20 mkw, szafa systemowa  o dużych przesuwnych drzwiach z lustrem , łazienka z prysznicem i WC, biurko, fotel, krzesła, minibar chłodziarka . Pokój wyposażony w stolik oraz telewizor z telewizją kablową oraz 1 łozko.

Aby zarezerwować lokal, sprawdzić ceny i dostępność należy ustawić daty pobytu.

 Hostessy Poznań Strona głowna Współpraca casting Formularze Harmonogram targów Regulamin
tło stopka
Pentagos Wersja polska English version