Koncert - Piotr Kuźniak: Czy mnie jeszcze pamiętasz... Wspomnienie o Czesławie Niemenie (Blue Note Jazz Club, ul. Kościuszki 79, Poznań)

Koncert poświęcony twórczości Czesława Niemena. W programie znajdą się największe przeboje Czesława w aranżacji i wykonaniu Piotra Kuźniaka. - Piotr Kuźniak - sceniczną przygodę zaczynał w 1957 roku jako solista w chórze prof. Stefana Stuligrosza Filharmonii Poznańskiej. Pięć lat później zajął pierwsze miejsce w kategorii małych zespołów pierwszego festiwalu "Szukamy młodych talentów" w Szczecinie (tam poznał Czesława Wydrzyckiego - Niemena). - Założyciel zespołu Szafiry z Anną Szmeterling - Jantar. Współpracował z wieloma orkiestrami i artystami (Zbigniew Górny, Alex Band, zespół Waganci z Anną Szmeterling - Jantar, Urszula Sipińska i duet z Andrzejem Dąbrowskim). W 2005r wydał płytę " W hołdzie Czesławowi Niemenowi śpiewa i gra największe przeboje". Od 26 lat śpiewa i gra z zespołem Trubadurzy zastępując Krzysztofa Krawczyka. - Piotr Kuźniak - gitary, melodyka, wokal, Eugeniusz Effenberg - saksofony, Alicja Pszczółkowska - chórek - Bilety - 45 zł - przedsprzedaż 55 zł - w dniu koncertu


MultiSportowe Półkolonie (Globallsport Poznań, os. Oświecenia 72)

Globallsport zaprasza wszystkie dzieci na kolejną edycję zimowych półkolonii na sportowo. - Codzienne treningi tenisa, zajęcia z gier zespołowych (piłka, siatka, uni-hokej itp.), codzienne wyjścia na atrakcje główne: park trampolin, ścianka wspinaczkowa, robotyka, wyjście do kina, kręgle, Laser Tag. - Wszystkie turnusy półkolonii są zgłaszane do Kuratorium Oświaty, a nad bezpieczeństwem dzieci czuwa doświadczona kadra opiekunów, trenerów i instruktorów. - Koszt: 600 zł. - Cena zawiera - Wyżywienie - II śniadanie oraz obiad (II danie + deserek), wszystkie planowane i nieplanowane atrakcje, koszty przejazdu oraz nagrodę/pamiątkę dla każdego uczestnika. - Terminy turnusów - 1) 17.01 - 21.01.2022 - 2) 24.01 - 28.01.2022 - Miejsce zbiórki i odbioru dzieci - (Szkoła Podstawowa nr 19, os. Oświecenia 1) - Ważne informacje - Wiek uczestników: od 5 lat do 13 lat - Zbiórka: 7.30 - 8.00 - Zajęcia: 8.00 - 16.00 - Odbiór dzieci: 16.00 - 16.30 - Półkolonie trwają: od poniedziałku do piątku. - Szczegółowe informacje i zapisy na stronie Organizatora.


Półkolonie zimowe POSIR 2022 (ul. Spychalskiego 34, Poznań)

Półkolonie organizowane przez Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji odział Młodzieżowy Ośrodek Sportowy są zgłaszane i zatwierdzane przez Kuratorium Oświaty. Trenerzy i opiekunowie posiadają wymagane kwalifikacje i ukończone kursy, niezbędne do pracy z dziećmi i młodzieżą. Ponadto dysponują oni bogatym i dużym doświadczeniem związanym z organizacją kolonii i prowadzeniem treningów sportowych. W większości posiadają wykształcenie pedagogiczne, pracują również w szkołach. Bezpieczeństwo i zdrowie dzieci jest dla nas najważniejsze, dlatego zapewniamy stałą obecność ratownika medycznego. Staramy się dbać o bezpieczny wypoczynek Państwa pociech.


Warsztaty dla dzieci w Danimatoring - ferie zimowe 2022 (os. Armii Krajowej 131a, Poznań)

W trakcie ferii zimowych 2022 zapraszamy dzieci w wieku 6-10 lat do udziału w warsztatach tematycznych. Warsztaty będą się odbywać od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 w naszej sali zlokalizowanej na os. Armii Krajowej 131a w Poznaniu. - Istnieje możliwość zapisania dziecka na pojedyncze dni lub na cały tydzień. W każdym tygodniu na środę i czwartek zaplanowana jest wycieczka, natomiast w piątki odwiedzać nas będą specjalni goście.


MultiSportowe Półkolonie Zima 2022 (Szkoła Podstawowa nr 19 im. S. Staszica, osiedle Oświecenia 1, 61-205 Poznań)

Zapraszamy wszystkie dzieci na kolejną edycję Zimowych Półkolonii na sportowo. Codzienne treningi tenisa, zajęcia z gier zespołowych (piłka, siatka, uni-hokej itp), codzienne wyjścia na inne atrakcje główne: Park trampolin, Ściankę wspinaczkową, Robotyka, wyjście do kina, kręgle, Laser Tag, tricBOARD. Oprócz tego wyjście na warsztaty lepienia pizzy oraz  na lodowisko. Są to atrakcje, które są w planach i będą realizowane w zależności od warunków czasowych i pogodowych, ewentualnie stosowane zamiennie z atrakcjami głównymi.


Półkolonie zimowe dla dzieci w wieku 7-11 lat (Klub Osiedlowy Kopernik, ul. Galileusza 8, Poznań)

Klub osiedlowy Kopernik zaprasza dzieci w wieku 7-11 lat na półkolonie zimowe. - W ofercie znajdują się dwa 5-dniowe turnusy (17-21 stycznia oraz 24-28 stycznia). - Koszt jednego turnusu - 240 zł (mieszkańcy os. Kopernika, członkowie SM Grunwald), 280 zł - pozostałe osoby.  Liczba miejsc ograniczona. - Szczegóły na stronie klubu. 


Let's play - zimowe półkolonie z KnockKnock (Rubież 19/1, 61-612 Poznań)

Kółko i krzyżyk, chińczyk czy też rzuty do celu - to kultowe gry, które zna każdy z nas. Jeszcze większą frajdę budzą wtedy kiedy zmajstrowane są własnoręczne i to z użyciem prawdziwych narzędzi. Nasze Półkolonie z Majsterkowaniem to będzie niepowtarzalna przygoda, a Dzieciaki zabiorą swoje gry ze sobą. - Oprócz Majsterkowanie przygotowaliśmy dla dzieci również wyjście do kina oraz drugą wycieczkę uzależnioną od sytuacji epidemicznej. - Do tego zapewniamy kreatywne gry i zabawy - klocki Lego, Robotyka, Planszówki. - Nikt nie będzie się nudził.


Ferie na Ratajach (Spółdzielnia Mieszkaniowa "Osiedle Młodych" w Poznaniu, os. Piastowskie 16, Poznań)

6 grudnia rozpoczęły się zapisy osobiste na Akcję Zima 2022. Ratajskie Domy Kultury tradycyjnie przygotowały bogatą ofertę półkolonii. W ich ramach na dzieci i młodzież w wieku 6-12 lat (szkoła podstawowa) czeka szereg zajęć kulturalnych, wycieczek oraz warsztatów. - Akcja Zima potrwa w Ratajskich Domach Kultury od 17 do 28 stycznia i podzielona będzie na dwa 5-dniowe turnusy. Koszt jednego turnusu to 320 zł dla mieszkańców SM "Osiedle Młodych" w Poznaniu, natomiast 370 zł dla pozostałych. Organizatorzy zapewniają świetną zabawę i proponują w programie m. in.: wycieczki autokarowe do ciekawych miejsc w Wielkopolsce, wyjazdy (na kręgielnię, do kina), warsztaty artystyczne, plastyczne, teatralne i taneczne, zawody strzeleckie, zajęcia sportowe oraz konkursy talentów. - Podczas rejestracji rodzic bądź opiekun prawny zobowiązany będzie do wypełnienia karty kwalifikacyjnej uczestnika półkolonii oraz podpisania odpowiednich oświadczeń. Wszystkie potrzebne dokumenty są dostępne na stronie Spółdzielni Mieszkaniowej "Osiedle Młodych". - Akcję Zima 2022 poprowadzą następujące Domy Kultury: "Na Skarpie", "Jagiellonka", "Jędruś", "Orle Gniazdo", "Jubilat", "Polan Sto" i "Na Pięterku".


Ferie zimowe w Champions bowling by Niku (Champions Bowling by Niku, ul. Piatkowska 200, Poznań)

Już od 17 do 28 stycznia zimowe kulanie dla dzieci podczas przerwy w nauce. - Przez całe ferie w godzinach 14.00-19.00: 1h gry w bowling z pizzą i sokiem - 79 zł.


Ferie ze squashem (Strzeszyńska 61A, 60-479 Poznań)

Urozmaicone treningi w dobrej atmosferze - tutaj odnajdzie się każdy. Zapraszamy dzieci od 6 roku życia. - W programie - treningi squasha testy sprawnościowe treningi ogólnorozwojowe gry sparingowe aktywna regeneracja sporty uzupełniające posiłki


Ostatnie realizacje

27.04.2018

Agencja hostess z Poznania podczas targów Budma 2019
W terminie 12 - 15.02.2019 odbywały się targi BUDMA 2019, podczas których nasze...

27.04.2018

Targi Instalacje 2018 - wynajem dystrybutorów do piwa, ekspresów do kawy, montaż wykładziny na stoiskach targowych
23 kwietnia 2018 roku ro...

27.04.2018

Obiady z dostawą na stoisko targowe, rogaliki do kawy Instalacje 2018
Targi Instalacje 2018, Sawo oraz Securex odbywały się w terminie 23-2...

 Hostessy Poznań Strona głowna Współpraca casting Formularze Harmonogram targów Regulamin
tło stopka
Pentagos Wersja polska English version