Nr. kat 141
Apartamenty w centrum Poznania
Apartament - 19 POKOJE , 19 ŁAZIENKI
MAX
OSÓB 43,
MAX
ŁÓŻEK 24
Lokalizacja: ulica: Zwierzyniecka
Miasto: Poznań , Dzielnica: Jeżyce
Uwagi: przy targach 200m
Maksymalna liczba łóżek: 24
Typ lokalu: Apartament
Internet: tak
Dostęp do internetu: bezprzewodowy
Telewizja: brak
Recepcja: 24h
Krótki opis lokalu:

Apartamentowiec w centrum Poznania, przy ul. Zwierzynieckiej - posiadamy 20 komfortowych apartamentow hotelowych od 28 - 40 m.kw. - każde mieszkanie składa się z pokoju dziennego, w którym znajduje się:  łoże małżeńskie, wygodna sofa oraz  kompleksowo wyposażony aneks kuchenny duży stół cztery krzesła i łazienka z wanną.
W cenie, klimatyzacja, czajnik bezprzewodowy, garnki, naczynia itp. lodówka z zamrażalką, płyta ceramiczna, żelazko, deska do prasowania, pralka, suszarka do włosów, przybory toaletowe - ręczniki i pościel.
Mieszkania są bardzo przytulne, zlokalizowane w nowoczesnym budynku na 3 pietrach z windą, z parkingiem w hali garażowej pod budynkiem, ochroną i wideofonami.

Ważne informacje:
Doba hotelowa od 14:00 do 11:00 , nie akceptujemy zwierząt, nie wolno palic
Odległości:
MTP: 0,71 km , Czas przejazdu: 1 min
Dworzec PKP: 0,82 km , Czas przejazdu: 4 min
Stary rynek: 1,81 km , Czas przejazdu: 3 min
Komunikacja miejska:
Autobus: centrum - wiele połączeń
Tramwaj: centrum - wiele połączeń
Uwagi dotyczące dojazdu:

Do targów MTP Pieszo 2 minuty , Dworzec Zachodni PKP - 7 min. pieszo - Dworzec PKS - 15 min. pieszo - Rynek Starego Miasta - 1km - 10 minut,

Możliwość parkowania:
Miejsca parkingowe na posesji: 19 , Państwa auta posiadamy miejsce parkingowe w hali garażowej pod budynkiem. Koszt 15 zł/dzień
Możliwość wynajmu garażu: tak , za dodatkową opłatą 30 zł/doba
Parking przed posesją, na ulicy: tak , strefa płatna
Parking płatny w pobliżu: brak
Wyżywienie:
Śniadania: tak , 35 zł/osoba
Obiadokolacje: brak
W pobliżu:

FUSION RESTAURANT--100m, SOMEPLACE ELSE (PUB)--100m , pizzeria, vegeterian restaurant , many shops, targi MTP--200 m

Opis okolicy:

centrum

Zdjęcia kwatery
Mapa google
RODZAJ POKOI
ILOŚĆ
5
ILOŚĆ

Mieszkanie składa się z pokoju dziennego, w którym znajduje się: małżeńskie łóżko , wygodna sofa oraz  kompleksowo wyposażony aneks kuchenny duży stół cztery krzesła i łazienka z kabiną natryskową.
Wyposażenie: TV - LCD 37", TV- kablowa (60 programów),internet WI-FI w cenie, klimatyzacja, czajnik bezprzewodowy, garnki, naczynia itp. lodówka z zamrażalką, płyta ceramiczna,żelazko, deska do prasowania, pralka, suszarka do włosów, przybory toaletowe - ręczniki i pościel.
Mieszkanie jest bardzo przytulne, zlokalizowane w nowoczesnym budynku na trzecim piętrze z windą, z parkingiem w hali garażowej pod budynkiem, ochroną i wideofonami.Apartament położony jest w ścisłym centrum Poznania ul.Zwierzyniecka , 300 m od głównego wejścia Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz 15 minut pieszo od Starego Rynku i Głównego Dworca PKP

14
ILOŚĆ


Mieszkanie składa się z pokoju dziennego, w którym znajduje się: łoże małżeńskie, wygodna sofa oraz  kompleksowo wyposażony aneks kuchenny i łazienka z kabiną natryskową. Wyposażenie: TV - LCD 32", TV- kablowa (60 programów),internet WI-FI w cenie, klimatyzacja, czajnik, garnki, naczynia itp. lodówka, płyta ceramiczna,żelazko, deska do prasowania, pralka, suszarka do włosów, przybory toaletowe - ręczniki i pościel.Mieszkanie jest bardzo przytulne, zlokalizowane w nowoczesnym budynku na czwartym piętrze z windą, z parkingiem w hali garażowej pod budynkiem, ochroną i wideofonami.Apartament położony jest w ścisłym centrum Poznania przy ul.Zwierzynieckiej , 300 m od głównego wejścia Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz 15 minut pieszo od Starego Rynku i Głównego Dworca PKP.

Aby zarezerwować lokal, sprawdzić ceny i dostępność należy ustawić daty pobytu.

 Hostessy Poznań Strona głowna Współpraca casting Formularze Harmonogram targów Regulamin
tło stopka
Pentagos Wersja polska English version