Nr. kat 248
Hotel Szamarzewskiego
Pensjonat - 8 POKOJE , 8 ŁAZIENKI
MAX
OSÓB 16,
MAX
ŁÓŻEK 16
Lokalizacja: ulica: Szamarzewskiego
Miasto: Poznań , Dzielnica: Ogrody
Uwagi: bezpłatny parking, cisza
Maksymalna liczba łóżek: 16
Piętro: 1, ilość pięter w budynku: 1
Typ lokalu: Pensjonat
Internet: tak
Dostęp do internetu: bezprzewodowy
Telewizja: brak
Recepcja: 24h
Krótki opis lokalu:

hotel na ul. Szamarzewskiego położony  w cichym miejscu zwidokiem na park posiada 9(dziewięć) wysokiej klasy pokoi biznesowych z łazienkami. Obiekt znajduje się w odległości 5 minut drogi od Międzynarodowych Targów Poznańskich, bardzo  blisko centrum miasta. Zaledwie kilka przystanków tramwajem bądź autobusem.

Pokoje są przytulnie urządzone, posiadają dobrze starannie przemyślane oświetlenie wielopunktowe, przestronne łazienki z prysznicami, bezprzewodowy dostęp do Internetu, wyposażone są w telewizory (telewizja kablowa - 21 kanałów). Wygodne materacowe łózka zapewnią komfort spania. Kazdy pokój ma nowoczesny system wentylacji oraz ogrzewania, co zapewni optymalną temperature o każdej porze roku. Obiekt jest monitorowany, a system kontroli dostępu na karty zapewni wygodę i bezpieczeństwo. Dodatkowo goście mogą skorzystać z kuchni i spędzić czas w nowoczesnej przytulne jadalni, na korytarzu znajduje się dystrybutor z gorącą wodą.

Obiekt posiada bezpłatny parking. Lotnisko jest oddalone o kilka minut drogi(2 km) Podróżujący w interesach, którzy cenią sobie bliskość terenów targowych zaoszczędzą czas - Międzynarodowe Targi Poznańskie znajdują się w odległości 2 km. Hotel mieści się blisko blisko szpitali w Poznaniu: Wielkopolskie Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii (Szamarzewskiego), Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego. Katedra i Klinika Chorób Wewnętrznych, Zaburzeń Metabolicznych i Nadciśnienia Tętniczego (Szamarzewskiego), szpital Kliniczny im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego, Szpital Kliniczny im. H. Święcickiego UM w Poznaniu (Przybyszewskiego), Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny AM im. Karola Marcinkowskiego (Polna Poznań), Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Standard i wyposażenie, które zapewniamy, jest na wysokim poziomie. Nasze pokoje gościnne to idealne miejsce odpoczynku po długiej podróży. Zapewnimy w nim Państwu ciszę i spokój.

W obiekcie znajdują się również 2 salki konferencyjne oraz 2 sale szkoleniowe.

1. Salka konferencyjna mała - dla 8-10 osób
2. Salka konferencyjna duża - dla 15-20 osób
3. Sala szkoleniowa wyposażona w komputery, rzutnik, tablice  - 15  stanowisk
4. Sala szkoleniowa wyposażona w komputery, rzutnik, tablice - 12 stanowisk

Wyposażenie sal konferencyjnych: projektor multimedialny, nagłośnienie, ekran ,klimatyzacja,flipchart,video/dvd/telewizor,podest sceniczny,zaciemnienie okien wifi,lan
 

Ważne informacje:
blisko centrum
Odległości:
MTP: 2,19 km , Czas przejazdu: 5 min
Dworzec PKP: 2,36 km , Czas przejazdu: 8 min
Stary rynek: 3,52 km , Czas przejazdu: 10 min
Komunikacja miejska:
Autobus: wiele połączeń autobus: 45,48,59,63,69,77
Tramwaj: pętla Ogrody, wiele linii tramwajowych
Uwagi dotyczące dojazdu:

1. Kieruj się Augustyna Szamarzewskiego na wschód w stronę Szamotulska 500 m 2. Skręć w trzecią w prawo w kierunku Stanisława Przybyszewskiego 350 m 3. Skręć w lewo w Bukowska 1,3 km 4. Kontynuuj wzdłuż Janusza Zeylanda 220 m 5. Kontynuuj wzdłuż Zwierzyniecka 140 m 6. Skręć w prawo w Franklina Roosevelta 65 m 7. Jedź dalej prosto, pozostając na Franklina Roosevelta 400 m 8. Kontynuuj wzdłuż Głogowska Miejsce docelowe będzie po prawej stronie

Możliwość parkowania:
Miejsca parkingowe na posesji: 20 , bezpłatny parking
Możliwość wynajmu garażu: brak
Parking przed posesją, na ulicy: tak
Parking płatny w pobliżu: tak
Wyżywienie:
Śniadania: tak , 28 zł/osoba
Obiadokolacje: brak
W pobliżu:

Sklepy spożywcze, restauracje, apteka, pizzeria 1,5km do centrum handlowego King Cross

Opis okolicy:

Mimo bliskości centrum, gwarantujemy ciszę i spokój, dzięki parku i zieleni otaczającej hotelik

Zdjęcia kwatery
Mapa google
RODZAJ POKOI
ILOŚĆ
8
ILOŚĆ

Nowocześnie, przytulnie urządzony pokoj dobrze oświetlony, łazienka prysznic, dostęp do internetu (przewodowy i bezprzewodowy), wyposażony w telewizor (telewizja kablowa 21 kanałów), wygodne materacowe łózka zapewnią komfort spania. Kazdy pokój ma nowoczesny system wentylacji oraz ogrzewania, co zapewni optymalną temperature o każdej porze roku. Obiekt jest monitorowany, a system kontroli dostępu na karty zapewni wygodę i bezpieczeństwo.

Aby zarezerwować lokal, sprawdzić ceny i dostępność należy ustawić daty pobytu.

 Hostessy Poznań Strona głowna Współpraca casting Formularze Harmonogram targów Regulamin
tło stopka
Pentagos Wersja polska English version