Wszystkie nasze potrawy przygotowujemy z wysokiej jakości produktów od najlepszych zaufanych dostawców - przez żołądek do biznesu Dostarczymy Państwu ciepłe potrawy, kanapki, zakąski, gorące  i zimne napoje. Catering dostarczymy do biura, na targi na stoisko, na imieniny, urodziny, komunię, chrzciny, dostarczymy obiady na budowę czy konferencję. Masz ważnych gości w biurze i chcesz sprawić im niespodziankę, zadbaj żeby nie byli głodni. Masz stoisko na targach, koniecznie zamów kanapki, tartinki, koreczki.

Catering

Gotowe propozycje cenowe menu weselnego: manu tradycyjne oraz menu ekskluzywne. Kompleksowa obsługa cateringowa na wesele. Gotowe propozycje cenowe bankietów dla róznej liczby osób i budżetu. Od prostych najtańszych rozwiązań typu kawa, herbata, ciastko do bardziej słożonych. Oferty już dla małych grup, ale także obsłużymy wielkie imprezy. Zapewnimy stoły, obrusy i wystrój wnętrza, zadbamy o dodatki takie jak: oświetlenie tradycyjne i nowoczesne,  oprawe muzyczną, nagłośnienie oraz nie zapomnimy o profesjonalnej obsłudze. Zorganizujemy grilla

Bankiety

Przygotowaliśmy dla Państwa listę najcześciej kupowanych produktów na targi, ale takze dostarczymy je do biura, czy prywatnie. Usługa wykonana będzie w ramach usługi cateringowej, co pozwoli na pełne odliczenie podatku dochodowego a Państwo zaoszczędzą cenny czas, który przyda się lepiej przygotować do danego eventu.

Zakupy
Ostatnie realizacje

27.04.2018

Obiady z dostawą na stoisko targowe, rogaliki do kawy Instalacje 2018
Targi Instalacje 2018, Sawo oraz Securex odbywały się w terminie 23-2...

02.12.2016

Catering na Targach ITM 2016
W dniach 7 – 10 czerwca 2016 odbyła się kolejna edycja targów przemysłowych ITM. W tym czasie nas...

Najczęciej wybierane

 Hostessy Poznań Strona głowna Współpraca casting Formularze Harmonogram targów Regulamin
tło stopka
Pentagos Wersja polska English version